Kenzo EKH Relift Eau de Toilette 30ml

Kirjaudu sisään
Sku: 97819
Ean: 3274872484955

Varastopaikka: Piispankylä

Kenzo juhlistaa ajatonta miesten L’Eau Kenzo -tuoksuaan uudella muotoilulla, mutta tutulla tuoksuvanalla.

Luonnon runsauden inspiroimana, L’EAU KENZO kerää tuoksunuotteja kukista, hedelmistä, raikkaudesta ja onnellisuudesta luodakseen L’Eau Kenzo pour Homme -tuoksun. Tämän vesituoksun on suunnitellut Olivier Cresp ja tuoksu on vesimäinen ja sitruksinen Eau de Toilette: ripaus Yuzua ja Lootuksen lehteä sekä metsäinen pohja.

Paino 178 g (gramma)
Mitat 35 × 70 × 112 mm (millimetri)
Koko

Alkuperämaa Ranska
Tullikoodi 33030090
EU responsible contact information Valmistaja LVMH Fragrance Brands 1, rue Pasquier 92300 Levallois-Perret, France https://www.kenzoparfums.com/fr/en/contactus

Laita tuoksu puhtaalle iholle kohtaan, jossa veri kiertää hyvin. Sellaisia alueita ovat mm. ranteiden sisäpuoli ja kyynärtaipeet.

Applicera doften på ren hud där blodet cirkulerar bra. Sådana områden är t.ex. insidan av handlederna och baksidan av armbågarna.

  • P102 Säilytä lasten ulottumattomissa.
  • H225 Helposti syttyvä neste ja höyry
  • Huomiosana: Varoitus
  • P102 Förvaras utom räckhåll för barn.
  • H225 Mycket brandfarlig vätska och ånga.
  • Signalord: Varning
Takaisin ylös

Huomio!

×

Tätä tuotetta ei voi lisätä enempää ostoskoriin